pomoce medyczne
Przypominamy, iż w ramach realizowanego partnerskiego projektu pn. "Srebrna Sieć II" w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie działa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy medycznych.

Seniorzy mogą nieodpłatnie skorzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy medycznych w zależności od rodzajów niepełnosprawności, z uwzględnieniem potrzeb w zakresie ich samodzielności i funkcjonalności oraz zastosowania w rehabilitacji.

W załączniku poniżej zamieszczamy aktualny wykaz sprzętów rehabilitacyjnych dostępnych w wypożyczalni.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy medycznych, która od 1 stycznia 2021 r. obsługuje wszystkich mieszkańców powiatu słupskiego w wieku powyżej 60 roku życia, mieści się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, przy ul. Sienkiewicza 20 i jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Powiatowym Animatorem Działań Senioralnych - Panią Euniką Jędrzejewską – Pietrzyk, tel. 59 841 43 11, która udziela wszelkich informacji dotyczących zasad korzystania z Wypożyczalni.

pdfWykaz sprzętu wypożyczalni 11 maj 2021.pdf158.78 KB